LT  RU  EN 
 Šiandien:
Vardadienius švenčia:
 
Nepamirškite pasveikinti!!!!!!
IŠSIRINKITE PUOKŠTĘ
IR DOVANĄ:

DABAR LIETUVOJE
AM = naktis-rytas
PM = diena-vakaras


  Lietuvos banko valiutų kursai


RAŠYKITE MUMS LAIŠKUS:Mes pristatome gėles ir dovanas į namus, darbovietes, gydymo įstaigas, renginius ir kt. visuose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose ir miesteliuose! Šitame tinklalapyje Jūs galite išsirinkti puokštes, dovanas  ir užsakyti jų pristatymą Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ir užsienyje!
 • Jūsų užsakymą vykdys geriausi Lietuvos ir pasaulio gėlių salonai. Atkreipiame dėmesį į tai, kad Jūsų užsakytos gėlės ir dovanos nėra siunčiamos paštu ar kitokiu būdu perduodamos iš Jūsų rankų į gavėjo rankas. Gėlių puokštės daromos ir dovanos perkamos tame mieste, kuriame norima pasveikinti gavėją, todėl gėlės visada yra šviežios, o dovanos - nesugadintos ir gražiai supakuotos.
 • Lietuvoje gėles ir dovanas galime pristatyti ne tik visuose miestuose, bet ir nuvežti į bet kokį nuošalų kaimą ar net vienkiemį. Visos kainos mūsų tinklalapyje nurodytos kartu su kaina už pristatymą. 
 • Užsienyje pristatymo į nuošaliausią kaimą dėl ne nuo mūsų priklausančių priežasčių garantuoti negalime, tačiau stengiamės išpildyti visus užsakovų pageidavimus.
 • Atkreipiame dėmesį taip pat ir į tai, kad kurjeriai pristatymo metu nedainuoja, nešoka, eilėraščių nedeklamuoja.  Atviruko tekstą taip pat skaito tik pats gavėjas, kadangi ten gali būti informacija, skirta tik jam. 
 • Puokščių ir dovanų pavyzdžius Jūs galite išsirinkti iš KATALOGŲ: norėdami, kad gėlės ir dovanos būtų pristatytos Lietuvoje - žiūrėkite meniu šio puslapio kairėje  (KATALOGAS - PRISTATYMAS LIETUVOJE), norėdami, kad gėlės ir dovanos būtų pristatytos užsienyje - žiūrėkite meniu šio puslapio dešinėje viršuje (KATALOGAS - PRISTATYMAS UŽSIENYJE standartinis pasiūlymas) arba meniu šio puslapio dešinėje žemiau (KATALOGAS - PRISTATYMAS UŽSIENYJE specialūs pasiūlymai). Taip pat patys galite nurodyti norimą puokštės formą, pageidaujamą gėlių kiekį, spalvą bei rūšį (PASIDARYK PATS - pristatymas užsienyje; PASIDARYK PATS - pristatymas Lietuvoje). Visada bus atsižvelgta į Jūsų pageidavimus. Tačiau norime perspėti, kad įteikiama puokštė gali kažkiek skirtis nuo parodytos kataloge arba nuo Jūsų pasirinktos sudėties, kadangi kiekviena puokštė yra rankų darbo, todėl unikali. Išsirinkus puokštę (spragtelėjus pelės mygtuką ant puokštės vaizdo PUOKŠČIŲ KATALOGE) ir užpildžius formą (nurodant gavėjo,-os vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, puokštės įteikimo datą), Jums reikia pasirinkti apmokėjimo būdą ir išsiųsti užsakymą internetu. Mums gavus ir patikrinus Jūsų užsakymo formos užpildymo korektiškumą Jums  elektroniniu paštu bus atsiusta interneto nuoroda, kur Jūs galėsite apmokėti savo užsakymą.
 • Taip pat vykdomi ir nestandartiniai (personaliniai) užsakymai. Užpildykite atitinkamas formas (PERSONALINIS UŽSAKYMAS - pristatymas užsienyjePERSONALINIS UŽSAKYMAS - pristatymas Lietuvoje)  .
 • Jeigu Jums nelabai svarbi puokštės ar dovanos sudėtis (svarbiau pats pristatymo faktas) ir Jūs pilnai pasitikite kvalifikuotais užsakymų vykdytojais - galite užsakyti pristatyti puokštę ar dovaną, parinktą floristo nuožiūra  (FLORISTO PUOKŠTĖ - pristatymas užsienyjeFLORISTO PUOKŠTĖ - pristatymas Lietuvoje).
 • Užsakydami pristatymą užsienyje, būkite atidūs nurodydami gavėjo adresą. Vykdytojas negali  atlikinėti seklio darbo, tikrindamas užsakovo nurodyto adreso korektiškumą. Užsakymas yra vykdomas tuo adresu, kuris nurodytas. Jeigu adresas neteisingas - užsakymas gali būti įvykdytas ne laiku arba visai neįvykdytas. Taip pat, pagal galimybes,  reikia stengtis nurodyti tikslų gavėjo adreso pašto kodą. Daugelyje užsienio šalių be šio kodo užsakymas nevykdomas.
 • Apmokėjimas - išankstinis. Užsakymas laikomas priimtu vykdymui nuo informacijos apie apmokėjimą gavimo momento. Apmokėti galite: grynaisiais bet kuriame artimiausiame bet kokio banko skyriuje; banko pavedimu pagal išrašytą sąskaitą arba per sistemą "Mokėjimai.lt"; kreditinėmis kortelėmis "Visa" arba "Master Card"; užsakovai iš užsienio taip pat gali tai padaryti  ir  pasinaudodami pinigų persiuntimo sistemomis "Contact" ir "Western Union", elektroninėmis atsiskaitymo sistemomis "PayPal", "E-gold", "WebMoney"; kitais patogiais Jums būdais. Smulkesnę informaciją apie užsakymų apmokėjimo būdus, rekvizitus ir kontaktus Jūs galite rasti skyriuje KONTAKTAI IR REKVIZITAI.
 • Visos kainos nurodytos su PVM.
 • Visos kainos nurodytos kartu su pristatymu.
 • Užsakymas gali būti įvykdytas anksčiausiai dviejų parų (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) arba penkių darbo dienų (kitose šalyse) bėgyje po priėmimo vykdymui. Užsakymai tai pačiai arba rytojaus dienai NEPRIIMAMI.
 • Užsakymai priimami:  
  pirmadieniais-penktadieniais: nuo 10.00 iki 18.00
  šeštadieniais: nuo 12.00 iki 16.00
  sekmadieniais: nuo 12.00 iki 14.00
 • Užsakymai vykdomi pirmadieniais - penktadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val. (tačiau ne visose pasaulio šalyse). Sekmadieniais užsakymai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje vykdomi, tačiau ne visuose miestuose (kiekvieną konkretų atvejį reikia derinti). Kitose pasaulio šalyse sekmadieniais užsakymai nevykdomi.
 • Į bendrą paslaugos kainą įeina: užsakymo priėmimo ir apiforminimo kaina, gėlių ir dovanų kaina, puokštės sudarymo ir dovanų pirkimo kaina, atvirutės su Jūsų pageidaujamu tekstu kaina, pristatymo kaina, mokesčiai.
 • Užsakyme BŪTINAI nurodykite gavėjo kontaktinį telefono numerį, kad užsakymo vykdytojas turėtų galimybę susisiekti su gavėju ir aptarti patogų abiem pusėms gėlių ir dovanų perdavimo laiką ir vietą. Be išankstinio susitarimo su gavėju gėlės ir dovanos pristatomos tik išskirtiniais atvejais. DĖMESIO: užsakydami pristatymą užsienyje, stenkitės nurodyti gavėjo vietinį telefono numerį. Ne visi  užsakymų vykdytojai užsienio šalyse sutinka ir gali skambinti gavėjui į jo mobilų telefono numerį, užregistruotą Lietuvoje. Dėl šios priežasties gali iškilti rimtų problemų dėl Jūsų užsakymo sėkmingo įvykdymo!
 • Lietuvos įstatymai draudžia alkoholinių gėrimų (šampano, brendžio, konjako, degtinės, alaus ir kt.) ir tabako gaminių (cigarų, cigarečių, papirosų ir kt.) pristatymą į namus. Todėl mūsų kataloguose Jūs nerasite šių prekių.
 • MŪSŲ GARANTIJAS Jūs galite rasti skyriuje MŪSŲ GARANTIJOS.
 • Naujausius užsakovų atsiliepimus apie mūsų atliktus užsakymus Jūs galite perskaityti skyriuje UŽSAKOVŲ ATSILIEPIMAI.
 • Čia patalpintos tekstinės puokščių katalogų nuorodos
IŠSIRINKITE PUOKŠTĘ
IR DOVANĄ:

Asmens duomenų apsaugos standartas.
PRISTATYMO
FOTO >
DAUGIAU FOTO IR
FOTO SĄLYGOS
>>>

Kokybės ir patikimumo ženklas
Stonkaus firma "ASTON",  tel./faksas: (+370) 5  2454730, tel.: (+370) 652 44206, 684 28749, 672 34725, el.paštas: info@flowersdelivery.lt