gėlių ir dovanų pristatymas Lietuvoje ir užsienyje, geliu ir dovanu pristatymas Lietuvoje ir uzsienyje LT  RU  EN in english
Darbo laikas: I-V 10-18 val, VI 10-16 val, VII 10-14 val  
Šiandien:
Vardadienius švenčia:
 
Nepamirškite pasveikinti!!!!!!
IŠSIRINKITE PUOKŠTĘ
IR DOVANĄ:

DABAR LIETUVOJE
AM = naktis-rytas
PM = diena-vakaras


RAŠYKITE MUMS LAIŠKUS:
norėdami paklausti - spauskite čia 


Sveiki!
Mes pristatome gėles ir dovanas į namus, darbovietes, gydymo įstaigas, renginius ir kt. visuose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose ir miesteliuose! Šitame tinklalapyje Jūs galite išsirinkti puokštes, dovanas  ir užsakyti jų pristatymą Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ir užsienyje!

Populiariausios
KATALOGO - PRISTATYMAS LIETUVOJE
puokštės ir dovanos
Rožės - patikimiausias būdas parodyti savo jausmus ! Raudonos rožės kalba apie gilią aistrą . Baltos rožės  simbolizuoja švarą ir šviesą. Teikdami šias rožes Jūs sakote "Tu dangiška! Aš žaviuosi Tavimi!".  Gėlių kalba geltonos rožės reiškia: "Pamirškime kas buvo ir pradėkime viską iš naujo". Rausvos rožės - švelnus priminimas apie prisirišimą, tik tik atsirandančius stipresnius jausmus. Jeigu svaigsta galva ir esate visiškai užburtas kažkieno - dovanokite oranžinių rožių puokštę. 
rožės baltos rožės
rausvos rožės geltonos rožės oranžinės rožės rožių daina
Puikią nuotaiką sukurs rožės ir didelė šokoladinių (pačių skaniausių!!!) saldainių dėžutė. Geriausia dovana mamai gimtadienio arba mamos dienos proga - tortas ir raudonų rožių puokštė. Panašus derinys taip pat tinka ir draugei - smaližei.
O štai rožės, simpatiškas pliušinis meškiukas (ar kitas minkštas žaislas), širdies formos šokoladinių saldainių dėžutė, skaniausių sausainių rinkinys romantiškoje dėžutėje - tikrai geriausia dovana bet kokia proga rožės ir saldainiai rožės ir tortas rožės ir dovanos
mišri puokštė įvairių spalvų puokštė Mišri puokštė - puiki galimybė pakelti nuotaiką artimam žmogui. Ir draugiškame vakarėlyje, ir didelės šeimos šventės metu, ir pilnoje kitų gėlių patalpoje, įvairiaspalvės mišrios puokštės trauks prie savęs susižavėjimo pilnus žvilgsnius. Šitokios puokštės visiškai tinka ir kaip atskira, pagrindinė, dovana, ir kaip didelės dovanos sudėtinė dalis.
trys rožės orchidėja taurėje Švelni puokštė iš trijų rožių - puikus būdas išreikšti savo jausmus ir padaryti kažką gražaus mylimam žmogui ...
Orchidėja taurėje - stilinga ir elegantiška kompozicija, kurią įvertins ir pats didžiausias estetas. Subtiliai dekoruota orchidėja skaidraus stiklo taurėje - nuostabus floristinio minimalizmo ir tobulos harmonijos pavyzdys.
Vaisių krepšelis  - geriausia dovana Jūsų draugams. Dovanos smaližiams: švieži tortai bet kokios šventės proga - įvairių formų ir skonio (biskvitiniai, šokoladiniai, varškės ir kt.); saldainiai (patys skaniausi!!!) - puikus priedas prie bet kokios gėlių puokštės.Pristatomi TIK kartu su gėlėmis.   vaisių krepšelis tortas saldainiai
Meškiukas (arba kitoks minkštas žaislas) pastoviai primins Jūsų merginai apie Jūsų švelnius jausmus, o vaikui bus kaip žaislas.  Gėlių meška - originali meškiuko formos kompozicija iš chrizantemų - tinkama ir originali dovana bet kokiam atvejui. Ypač tinka vaikui gimtadienio (ar kitos šventės) proga. Minkštas žaislas (meškiukas arba kitoks), nedidelė gėlių puokštelė, saldainių "Raffaello" dėžutė - universali dovana tiek mažai mergaitei, tiek jaunai panelei ar moteriai. Nė viena iš jų neliks abejinga tokiai dovanai. Be ko neįmanoma įsivaizduoti tikros šventės? Žinoma, be torto ir gyvų gėlių puokštės. Mes nusprendėme sujungti šiuos du šventės smbolius ir siūlome jums išskirtinę gyvų gėlių torto formos kompoziciją. Žinoma, šį tortą neįmanoma supjaustyti ir išdalinti svečiams - jo tikslas yra kitoks: padovanoti mylimam žmogui nepakartojamą ypatingos šventės atmosferą. Pripildyti helio oro balionai paįvairins Jūsų gėlių puokštę ir suteiks žaismingumo visam pasveikinimui. Ypač tinka gimtadienio proga. Pirmosios gėlės - puokštė, primenanti vaikystę. Nuostabus dėmesio ženklas mažai mergaitei gimtadienio proga.
žaislas gėlių meška
gėlės ir žaislas gėlių tortas oro balionai pirmosios gėlės
Baltos chrizantemos - pagrindinės Vėlinių gėlės, simbolizuojančios susikaupimą ir ramybę. Chrizantemos - gyvenimo prasmės žiedai... Kompaktiškas baltų smulkiažiedžių chrizantemų krepšelis -  Jūsų liūdesio simbolis. Gedulinga kompozicija krepšelyje iš baltų gvazdikų ir žalumynų  taip pat išreikš Jūsų liūdesį. Apvalus vainikas su juosta prie mirusiojo karsto nors dalinai pakeis Jus tą gedulingą valandą, kada Jūs patys negalite dalyvauti. Tradicinis vainikas prie mirusiojo karsto ar kapo atliks už Jus liūdną pareigą tada, kai Jūs patys negalite to padaryti.
chrizantemos laidotuvių krepšelis
kapų krepšelis gedulo vainikas gedulingas vainikas laidotuvių vainikas
floristo puokštė
<<= Floristo puokštė - pristatoma mišri gėlių puokštė, padaryta floristo nuožiūra: Jūs tik nurodote, kokia proga siunčiamos gėlės, kokia, maždaug, turėtų būti puokštės spalvų gama ir sudėtis, kokia puokštės kaina kartu su pristatymu. 
Pasidaryk pats =>>
- Jūs patys galite nurodyti norimą puokštės formą, pageidaujamą gėlių spalvą, rūšį bei kiekį ir pasiskaičiuoti kainą.
pasidaryk pats
personalinis užsakymas
KATALOGAS =>>
VISOS GĖLĖS, PUOKŠTĖS, VAINIKAI, DOVANOS
<<= Personalinis užsakymas
Jūs neradote mūsų kataloge puokštės ar dovanos pagal savo norus ir poreikius? Siųskite savo pageidavimus ir prašymus elektroniniu paštu užpildę atitinkamą užsakymo formą. 
gėlės, puokštės, vainikai, krepšeliai, dovanos
Laukiame Jūsų užsakymų!

IŠSIRINKITE PUOKŠTĘ
IR DOVANĄ:

REKLAMINIAI VIDEO KLIPAI:
atokiausi kampeliai:
atokiausi kampeliai
pasidovanok sau džiaugsmo:
pasidovanok sau džiaugsmo
nepamirštas gimtadienis:
nepamirštas gimtadienis
Paslaugos.lt
PRISTATYMO
FOTO >
DAUGIAU FOTO IR
FOTO SĄLYGOS
>>>

swedbank
seb bankas
Stonkaus firma "ASTON",  tel./faksas: (+370) 5  2454730, tel.: (+370) 652 44206, 684 28749, el.paštas: info@flowersdelivery.lt

счетчик посещений