Jonava - gėlės, puokštės, vainikai
PRISTATYMAS LIETUVOJE
Helovino dekoracija Nr.295 - Sėkmingo Helovino
Helovinas yra šiuolaikinė šventė, švenčiama naktį iš spalio 31 į lapkričio 1 d. Helovino ištakos slypi pagonybėje,  senovės keltai šventė šventę, o tai reiškė vasaros pabaigą ir žiemos atėjimą. Buvo tikima, kad šių dviejų įvykių riba atveria duris į kitą pasaulį, mirusieji gali patekti į gyvųjų pasaulį Helovino naktį.
Kad piktosios dvasios netrukdytų gyviesiems, jie iš ropės sukūrė gąsdinančius žibintus, kurie galiausiai buvo pakeisti moliūgu. Iš vaisių buvo pašalinamas minkštimas ir iškirsta bauginanti grimasa, į vidų įdėta uždegta žvakė. Tokie žibintai, pasak legendų, padėjo pasiklydusioms sieloms grįžti į skaistyklą ir neleido jiems prasiskverbti į žmonių būstus.
Laikui bėgant šventė prarado bauginančią prasmę, ir dabar ji suvokiama kaip įdomus maskaradas. Taip pat buvo pakeista moliūgų drožyba, kuriant tikrus meno kūrinius, ne visada baisius, bet dažniausiai juokingus ir labai gražius. 
 

MAŽA
.....
STANDARTAS - 87,98 EUR
išskaptuotas moliūgas arba oranžinis indas arba oranžinis vazonas - 1 vnt., oazė - 1 vnt., geltona smulkiažiedė ramuninė chrizantema - 4 vnt., raudona rožė - 6 vnt., oranžinė gerbera - 3 vnt., raudona jonažolė - 4 vnt., kiti žalumynai ir aksesuarai
DIDELĖ
.....
*Norime perspėti, kad įteikiama dekoracija gali kažkiek skirtis nuo parodytos, kadangi profesionalaus floristo rankomis daroma iš šviežių gėlių prieš pat ją pristatant, todėl yra unikali.

visos kainos nurodytos kartu su pristatymu
visos kainos nurodytos kartu su PVM 
ankstesnė puokštė kita puokštė
Informacija:
tel.: (+370) 5 2454730,  652 44206
el.paštas: info@flowersdelivery.lt